Ministerul Educației al Republicii Moldova

Inspectoratul Şcolar Naţional

A A A

Contacte

     str. Alecu Russo, 1
        MD-2068, Chişinău
        Republica Moldova 
       Email: inspectorat@edu.md
Fax: 022 106 944

 

Numele, Prenumele

Funcţia

Telefon

Email

Conducerea

Vivdici Ana

Director

022 106 940

ana.vivdici@edu.md

 

Director adjunct

 

 

Crainic Galina

Director adjunct

022 106 114 

galina.crainic@isn.edu.md

Cojocari Cristina

Secretar administrativ

 022 106 944

  cristina.cojocari@isn.edu.md

Direcţia generală inspecţie şi acreditare

 vacant 

Şef Direcţie generală

 

 

Ceban Eudochia

Şef adjunct

022 106 095 

eudochia.ceban@isn.edu.md 

Direcţia inspecţie

Tonu Tamara

Şef Direcţie

 022 106 112

tamara.tonu@isn.edu.md   

 Caraulan Liudmila

Inspector principal

   022 106 119

liudmila.caraulan@isn.edu.md  

  vacant

Inspector principal

  

  

 vacant 

Inspector principal

 

 

vacant

Inspector superior

 

 

 vacant 

Inspector superior

 

 

 vacant 

Inspector superior

 

 

Șevciuc Maria 

Inspector

022 106 091

maria.sevciuc@isn.edu.md 

Șevciuc Alexei 

Inspector

022 106 092

alexei.sevciuc@isn.edu.md 

Zeamă Jana

Inspector

022 106 949 

jana.zeama@isn.edu.md  

 vacant 

Inspector

 

 

Direcţia acreditare

vacant

Şef Direcţie

  

 

Popel Cezara

Inspector principal

022 106 098 

cezara.popel@isn.edu.md  

 vacant 

Inspector superior

 

 

 vacant 

Inspector

 

 

 vacant 

Inspector

 

 

Direcţia resurse umane, comunicare şi relaţii cu publicul

Stînca Nadejda

Şef Direcţie

022 106 942

nadejda.stinca@isn.edu.md 

 

Specialist principal

 

 

Cojocaru Diana

Specialist superior (comunicare și relații cu publicul)

022 106 947

diana.cojocaru@isn.edu.md

 vacant 

Specialist superior

 

 

Direcţia analiză şi monitorizare

 Duca Diana

Şef Direcţie

022 106 117 

diana.duca@isn.edu.md  

vacant

Şef adjunct

 

 

vacant

Specialist principal

 

 

 vacant 

Specialist principal

 

 

 vacant 

Specialist superior

 

 

Direcţia finanţe

Cojocaru Marina

Şef Direcţie/ Contabil şef

 022 106 941

marina.cojocaru@isn.edu.md 

vacant

Specialist principal

 

 

 vacant 

Specialist superior

 

 

 vacant 

Specialist superior

 

 

 vacant 

Specialist

 

 

Secţia juridică

 Mîrza Valeriu

Şef Secţie

 022 106 948

 valeriu.mirza@isn.edu.md

 vacant 

Specialist principal

  

 

 vacant 

Specialist principal

 

 

 vacant  

Specialist superior

 

 

Direcţia logistică şi suport

Cojocari Cristina

Şef Direcţie

 022 106 944 

cristina.cojocari@isn.edu.md

vacant

Administrator principal de sisteme informatice